Başkanlık Golf Turnuvası'nda kazanan belli oldu

Kemer Country Club'da gerçekleşen Başkanlık Turnuvası'nda kazanan golfçü Erhan Kamışlı oldu. Turnuvada Selim Koray ise 3.'lüğü elde etti.
30 Nisan 2017 19:44
Golf tutkunları, sezonu İstanbul'da golf denince ilk akla gelen adres Kemer Country Club'da yapılan önemli bir turnuvada açtı.

Golf camiasının prestijli turnuvalarından Başkanlık Turnuvası, Kemer Country Club'ın dünya standartlarındaki golf sahasında 28-29-30 Nisan tarihlerinde düzenlendi. Yıldırım Demirören liderliğinde gerçekleşen turnuvada golf camiasının önde gelen isimleri mücadele verdi.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen 'Başkanlık Kupası'na her seviyeden golf tutkunları katıldı. Bu heyecan dolu turnuva, 28 Nisan Cuma günü miniklerin oyunuyla başlarken, cumartesi-pazar günleri ise yetişkinlerin mücadelesine sahne oldu.

BAŞKANLIK TURNUVASI'NIN KAZANANI ERHAN KAMIŞLI

Kemer Country Club'da gerçekleşen Başkanlık Turnuvası'nda kazanan golfçü Erhan Kamışlı oldu. Turnuvada Selim Koray ise 3.'lüğü elde etti.

30 Nisan Pazar günü ödül töreni gerçekleşen Başkanlık Kupası 2017'de, golf tutkunları Kemer Country Club'da prestijli bir turnuvaya katılmanın keyfini yaşadılar.

ÖDÜLLERİ YILDIRIM DEMİRÖREN VERDİ

Bu arada Başkanlık Turnuvası'nda başarılı olan isimlere ödüllerini Yıldırım Demirören verdi.


Diğer Haberler

TGF Türkiye Golf Turu tamamlandı

Türkiye Golf Turu Antalya ayağı başladı

Golf tutkunları merhum Nuri Özaltın anısına Gloria'da buluştu

"Belek, İspanya ve Portekiz'den daha iyi"

Antalya'da golf rüzgarı

"Hedefimizde Akdeniz Oyunları var"