Başkanlık Golf Turnuvası'nda kazanan belli oldu

Kemer Country Club'da gerçekleşen Başkanlık Turnuvası'nda kazanan golfçü Erhan Kamışlı oldu. Turnuvada Selim Koray ise 3.'lüğü elde etti.
30 Nisan 2017 19:44
Golf tutkunları, sezonu İstanbul'da golf denince ilk akla gelen adres Kemer Country Club'da yapılan önemli bir turnuvada açtı.

Golf camiasının prestijli turnuvalarından Başkanlık Turnuvası, Kemer Country Club'ın dünya standartlarındaki golf sahasında 28-29-30 Nisan tarihlerinde düzenlendi. Yıldırım Demirören liderliğinde gerçekleşen turnuvada golf camiasının önde gelen isimleri mücadele verdi.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen 'Başkanlık Kupası'na her seviyeden golf tutkunları katıldı. Bu heyecan dolu turnuva, 28 Nisan Cuma günü miniklerin oyunuyla başlarken, cumartesi-pazar günleri ise yetişkinlerin mücadelesine sahne oldu.

BAŞKANLIK TURNUVASI'NIN KAZANANI ERHAN KAMIŞLI

Kemer Country Club'da gerçekleşen Başkanlık Turnuvası'nda kazanan golfçü Erhan Kamışlı oldu. Turnuvada Selim Koray ise 3.'lüğü elde etti.

30 Nisan Pazar günü ödül töreni gerçekleşen Başkanlık Kupası 2017'de, golf tutkunları Kemer Country Club'da prestijli bir turnuvaya katılmanın keyfini yaşadılar.

ÖDÜLLERİ YILDIRIM DEMİRÖREN VERDİ

Bu arada Başkanlık Turnuvası'nda başarılı olan isimlere ödüllerini Yıldırım Demirören verdi.


Diğer Haberler

Mid-Amateur ve Senior Golf Şampiyonası sona erdi

Camea Golf Cup'ta kazanan belli oldu

"Golf, dünyayı yönetenlerin sporu"

Turkish Airlines 2017'de kazanan İngiltere'den

Turkish Airlines Open 2017'nin üçüncü günü tamamlandı

Turkish Airlines Open'da dünya rekoru kırıldı!