Tiger Woods Türkiye'ye geliyor

ABD'li golfçü Tiger Woods THY Open Golf Turnuvası için bir kez daha Türkiye'ye gelecek.
20 Eylül 2016 14:04
Avrupa'nın para ödülü en yüksek golf organizasyonlarından biri sayılan ve bu yıl dördüncüsü düzenlenen Turkish Airlines Open Golf Turnuvası, 3-6 Kasım'da Belek'te gerçekleştirilecek.

Organizasyonla ilgili yapılan yazılı açıklamada, Regnum Carya Golf & Spa Resort'ta oynanacak 7 milyon dolar ödüllü turnuvanın yıldızlarından birisinin de ikinci kez etkinlikte yer alacak Tiger Woods olacağı bildirildi.

Turnuva hazırlıklarına başlandığını açıklayan Regnum Carya Golf & Spa Resort Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şafak Öztürk, organizasyonla ilgili şunları kaydetti:

"Uluslararası çok önemli etkinliklere ev sahipliği yapmanın gururunu yaşıyoruz. 3-6 Kasım'da bu kez dünyanın en iyi golfçülerini ağırlayacağız. Dünya basınının da yakından takip ettiği turnuva hem Belek'in golf ile anılmasına hem de ülkemizin tanıtımına katkı sağlıyor."

Dört gün sürecek organizasyonun 45 yayıncı kuruluş tarafından 58 ülkede yayınlanacağı aktarıldı. Dünyanın en önemli golfçülerinin 2019'a kadar Regnum Carya'da mücadele edeceği belirtildi.

Diğer yandan geçtiğimiz yıllarda turnuvada dünyaca ünlü golfçüler, Tiger Woods, Rory McIlroy, Henrik Stenson, Martin Kaymer ve Victor Dubuisson da yer almıştı.


Diğer Haberler

Tiger Woods, Antalya'ya geliyor!

Golf efsanesi hayatını kaybetti

Kemer Country Club'ta dev heyecan!

Tiger Woods Türkiye'ye geliyor

Türkiye Golf Milli Takımı'ndan bir başarı daha

Rio 2016'da golfün 1 numarası Justin Rose!